همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
همسپار | ایجاد تبلیغات شناور
تبلیغات
بستن پنجره
توضیح

دانلود کامل مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی

دانلود کامل مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی

مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی

مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی در 25 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc
دسته بندی پیشینه متغیر های روانشناسی
بازدید ها 133
فرمت فایل doc
حجم فایل 32 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 25

مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی

فروشنده فایل

کد کاربری 4084

کاربر

مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی در 25 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)

 • همرا با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA
 • توضیحات کامل در مورد متغیر
 • پیشینه تحقیقاتی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
 • رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
 • منبع : دارد (به شیوه APA)
 • نوع فایل: WORD و قابل ویرایش با فرمت doc

قسمتی از توضیحات متغیر:

توجه: این فایل براساس dsm-5 و منابع جدید نوشته شده است


تمایلات جنسی انسان

تمایلات جنسی همواره کانون کنجکاوی، علاقه و تحلیل بشر بوده است. ترسیم رفتار جنسی از دوران نقاشی های غارنشینان ماقبل تاریخ تا تصاویر و نقاشی های تشریحی داوینچی در مورد مقاربت و تا سایت های هرزه نگاری موجود در اینترنت وجود داشته است. عوامل مختلفی در تعیین رفتارها و تمایلات جنسی نقش دارند نظیر عوامل تشریحی- فیزیولوژی- روانشناسی- فرهنگی که فرد در آن زندگی می کند . این تمایلات دربرگیرنده ادراک مردانگی و زنانگی و افکار و تخیلات خصوصی و رفتار است. برای فرد بهنجار معمولی جذابیت فردی دیگر و عشق و اشتیاق حاصل از آن عمیقا با احساسات شادی صمیمانه ارتباط دارد. رفتار جنسی بهنجار رفتاری است که موجبات لذت فرد و شریک جنسی اش را فراهم می آورد و شامل تحریک اعضای جنسی همراه با مقاربت است. احساس نامتناسب گناه یا اضطراب در آن وجود ندارد و از سر اجبار نیست. در برخی شرایط خود ارضایی و انواع مختلف تحریکات جنسی که به اعضای غیر از اعضای اولیه جنسی مربوط است ممکن است در محدوده بهنجار قرار گیرد. تمایلات جنسی شخص چنان با کل شخصیت او در هم آمیخته که صحبت از تمایلات جنسی به عنوان پدیده ای مستقل غیر ممکن می باشد به همین دلیل به آن اصطلاحاً روانی جنسی می گویند. بنابراین می بایست در بررسی رفتار جنسی هر فرد نخست شخصیت فرد مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد. از نظر فروید تمام فعالیت ها و تکانه های لذت بخش انسان ریشه جنسی دارد . این نظریه مبالغه آمیز تحریف زیادی را در مفاهیم جنسی بوجود آورد و خیلی از محققان بعدی را وادار به ایستادگی در مقابل این نظریه و ارائه مطالبی در جهت بطلان آن نمود. به عنوان مثال یکی از نظرات دانشمندان در نقطه مقابل فروید این بود که خوردن غذا هم برای انسان ایجاد تکانه های لذت می کند در حالی که هیچ سائق جنسی ندارد و یا افراد ممکن است از فعالیت هایی با ریشه جنسی برای اقناع نیازهای غیر جنسی خود استفاده کنند مانند: وابستگی، پرخاشگری، قدرت و مقام. بیشتر تجارب یادگیری جنسی در کودکی و بدون اطلاع والدین آغاز می شود برای مثال بازی با اعضای تناسلی در شیرخواران بخشی از رشد طبیعی آن ها محسوب می شود. البته محیط و خصوصاً رفتار والدین که چه بسا با جنسیت کودک متغیر می باشد نیز در شکل گیری هویت جنسی کودکان بی تأثیر نمی باشد. برای مثال با پسربچه ها با جدیت بیشتری رفتار می شود و برعکس دختر بچه ها بیشتر در بغل گرفته می شوند، پدرها وقت بیشتری را با پسران می گذرانند و مادران با دختران، پسرها بیشتر تنبه می شوند و دختران بیشتر بوسیده و یا نوازش می شوند (سادوک و سادوک، 2011).
. Psychosexualاختلالات جنسی زنان

اختلالات فعالیت جنسی در زنان به معنی اختلالات مداوم یا عودکننده در چهار حیطه تمایل جنسی، تحریک جنسی، درد حین نزدیکی یا عدم توانایی رسیدن به اوج لذت جنسی است. موانع اجتماعی و فرهنگی، وجود تابوها و کج فهمی ها برآورد دقیق شیوع این اختلالات را دشوار می نماید؛ اما به نظر می رسد که شیوع این اختلالات در زنان بالا بوده و تأثیر شگرفی بر کیفیت زندگی، اعتماد به نفس، خلق و خوی، روابط همسری و فعالیت های اجتماعی آنان می گذارد(مورلی و کاسیر، 2003). برآورد می گردد 63- ٢٥ درصد زنان از اختلالات جنسی رنج می برند.

اختلالات جنسی در DSM-V

در آخرین ویراست کتابچه تشخیصی و آماری اختلالات روانی (DSM-V) اختلالات عملکرد جنسی شامل انزال زودرس، اختلال نعوظ، اختلال ارگاسم زنان، اختلال تمایل جنسی زنان، اختلال درد تناسلی لگنی یا اختلال دخول، اختلال کمبود تمایل جنسی مردان، انزال زودرس، اختلال جنسی ناشی از مواد و یا عوامل طبی، و دیگر اختلالات تصریح شده و غیر تصریح شده جنسی دسته بندی شده است. اختلالات جنسی شامل گروه ناهمگونی از اختلالات است که با تخریب بالینی معنی داری از توانایی فرد در ارائه پاسخ جنسی و یا تجربه لذت جنسی مشخص می شود. شخص می تواند در آن واحد چندین اختلال جنسی را دارا باشد. در چنین مواردی باید همه این اختلال ها تشخیص داده شود. قضاوت بالینی باید به منظور تعیین اینکه آیا مشکلات جنسی ناشی از اختلال جنسی است ویا ناشی از عوامل دیگر باید بکار برده شود. اختلالات جنسی زنان که در DSM-V دسته بندی شده است شامل موارد زیر است که در ادامه به آنها اشاره می شود (گنجی، 1393).

اختلالات عملکردی جنسی زنان در DSM-V

1اختلال ارگاسم زنان

اختلال ارگاسم زنان با تجربه سخت ارگاسم و یا کاهش قابل توجه شدت احساس ارگاسم مشخص می شود. زنان گوناگونی زیادی را در نوع و شدت تحریک هنگام ارگاسم نشان می دهند. همچنین توصیف درونی ارگاسم بسیار متفاوت است هم درمیان زنان و هم در موقعیت های مختلف برای یک زن. به منظور تشخیص اختلال ارگاسم علائم باید تقریبا همه یا همه (تقریبا 75% ویا 100%)موقعیتت های فعالیت جنسی تجربه شود. و باید این علائم تقریبا 6 ماه بطول انجامیده باشد. وموجب پریشانی قابل توجه روانی شده باشد. همچنین نباید ناشی از پریشانی ناشی از روابط بین فرد (مثل خشونت همسر) ویا مشکلات طبی وو مصرف دارو باشد (گنجی، 1393).
. Morley

. Kaiser

. Female Orgasmic Disorder

نظریه های عملکرد جنسی

نظریه عملکرد جنسی روزن

یکی از جدیدترین نظریه های عملکرد جنسی مربوط به روزن و همکاران در سال 2000 است که آنها 6 مؤلفه در مورد عملکرد جنسی زنان تعیین کرده اند:

 1. میل جنسی (تمایل فرد به انجام فعالیت جنسی).
 2. تهییج یا برانگیختگی جنسی (برانگیختن پاسخ های فیزیولوژیک در اندام های جنسی که شامل متورم شده لبیا، لوبرکاسیون واژینال و پرخونی عروقی است).
 3. لغزنده سازی یا رطوبت که به دنبال تحریک جنسی، ترشحات واژن موجب لغزنده شدن آن می شود.
 4. ارگاسم یا اوج لذت جنسی با انقباضات ریتمیک عضلانی رحم، یک سوم خارجی واژن، اسفنکتر مقعدی و دیگر عضلات درگیر مشخص می شود.
 5. رضایت جنسی که شامل نزدیکی با همسر، رضایت از روابط جنسی و رضایت از سراسر زندگی جنسی است.
 6. درد جنسی (دفعات و میزان درد واژینال در حین مقاربت و پس از آن است) (به نقل از علی اکبری دهکردی، 1389).

نظریه روان زاد

نظریه روان زاد، اختلال عملکرد جنسی را به بازتاب شرطی شدن نسبت می دهد که طی آن، الگوی انزال سریع تثبیت می شود. این دیدگاه معتقد است که مقاربت یا خود ارضایی مکرراً به علت های مختلفی همچون اضطراب، احساس گناه و ترس از فاش شدن، با عجله و به صورت سریع انجام می گردد و پیامد آن، اختلال در عملکرد جنسی خواهد بود (عسلیان، 2005؛ به نقل از بابا خانیان، 1390).پیشینه

اختلال عملکرد جنسی

در مطالعه ای رمضانی تهرانی و همکاران (1391)، به بررسی شیوع اختلالات جنسی درمیان زنان چهار استان قزوین، گلستان، کرمانشاه، و هرمزگان پرداختند. ای پژوهشگران تعداد 784 زن متاهل را به روش طبقه بندی سهمیه ای انتخاب و با پرسشنامه بومی شده اختلالات جنسی مورد پرسش قرار دادند. یافته های این پژوهش نشان داد 3/27 درصد زنان درجات مختلفی ز اختلالات جنسی، از جمله 8/0 درصد اختلال شدید، 2/20 اختلال متوسط و 3/6 درصد اختلال خفیف داشتند.6/35 درصد اختلال در تمایلات جنسی، 9/39 درصد در تحریک جنسی، 9/18 درصد در مرطوب شدن، 3/27 درصد در ارگاسم، 2/15 درصد در رضایت از فعالیت جنسی و 1/56 درصد در درد حین نزدیکی داشتند. همچنین نتایج مبین آن بودکه این اختلالات با طول مدت ازدواج، میزان جذابیت در منظر همسر، وضعیت کلی زندگی و توان بیان تمایلات جنسی به همسر ارتباط دارد.

همچنین در پژوهشی که مزینانی و همکاران (1391)، به بررسی شیوع اختلالات عملکرد جنسی در زنان و عوامل مرتبط با آن پرداختند. این پژوهش گران از پرسشنامه ارزیابی عملکرد جنسی استفاده کرده و تعداد 480 زن را از طریق نمونه گیری خوشه ای از چهار منطقه جنوب، شرق، غرب و شمال تهران مورد ارزیابی قرار دادند. نتایج نشان داد که شیوع کلی اختلال عملکرد جنسی 31 درصد بود که از این میان شیوع اختلال کمبود میل جنسی 33 درصد شیوع اختلال انگیختگی جنسی 5/16 درصد شیوع اختلال ارگاسمیک 25 درصد و شیوع مقاربت دردناک 5/45 درصد بود. بین سن زنان، طول مدت ازدواج، وجود بیماری های روانی همراه و سابقه سومصرف مواد و سابقه سو استفاده جنسی شدن با اختلالات عملکرد جنسی رابطه معنی داری وجود داشت.
. Sexual Function Questionnaire -SFQ)دانکلی و همکاران (2015) در تحقیقی با عنوان نقش ذهن آگاهی در محافظت در برابر ناامنی جنسی به این نتیجه رسیدند که تمرکز حواس ممکن است باعث افزایش رضایت جنسی و کاهش نا ایمنی در مردان و زنان شود.

رید و همکاران (2014)، در پژوهشی با عنوان رابطه ذهن آگاهی با اختلال نظم هیجان، تکانشگری در بیماران مبتلا به اختلال میل جنسی زیاد به این نتیجه دست یافتند که ذهن آگاهی به عنوان یک جزء معنی دار از درمان این بیماران باعث بهبود رفتار و تکانه های ناسازگارانه و کاهش استرس می شود.

بروتو و باسون (2014) در پزوهشی به بررسی اثربخشی درمان مبتنی بر ذهن اگاهی بر بهبود میل جنسی زنان پرداختند. هدف این پزوهش بررسی اثر بخشی فوری و 3 ماهه این درمان بر تمایل و انگیختگی زنان بود. به طور کلی تعداد 117 زن در دو گروه درمان فوری (68 نفر) و گروه با تاخیر سه ماهه (49 نفر). در قیاس با گروه تاخیری یا گروه کنترل افراد گروه آزمایشی که به صورت جلسات 90 دقیقه ای درمان مبتنی بر ذهن آگاهی دریافت می کردند میزان بیشتری در میل جنسی، انگیختگی جنسی، لیز شدگی، رضایت جنسی و عملکرد جنسی بالاتر نشان دادند. بطور کلی نتایج این پژوهش نشان می دهد که افزایش ذهن آگاهی و کاهش افسردگی تمایل جنسی را پیش بینی می کند.
. Dunkley

. Reid

. Brotto

. Basson


دیگر قسمت های این فایل:

تمایلات جنسی انسان

عوامل روانی جنسی

جنسیت فرد

هویت جنسی

نقش جنسی

گرایش جنسی

رفتار جنسی

پاسخ های فیزیولژیک

سلامت جنسی

اختلالات جنسی زنان

اختلالات جنسی در DSM-V

اختلالات عملکردی جنسی زنان در DSM-V

1-اختلال ارگاسم زنان

خصایص همراه با تشخیص

شیوع

پیامدهای عملی ناشی از اختلال ارگاسم زنان

اختلال تمایل جنسی زنان

خصایص تشخیصی

خصایص همراه با تشخیص اختلال تمایل جنسی زنان

شیوع

پیامدهای عملکردی همراه با اختلال میل و برانگیختگی جنسی زنان

اختلال درد لگن یا اختلال دخول درناک

خصایص تشخیصی

خصایص همراه با اختلال درد جنسی

شیوع

مشکلات عملکردی ناشی از اختلال درد جنسی

عملکرد جنسی

– دلایل اختلال عملکرد جنسی براساس تحقیقات انجام شده

– نظریه های عملکرد جنسی

نظریه عملکرد جنسی روزن

نظریه روان زاد

نظریه ارگانی- فیزیکی

پیشینه

جهت دیدن فایلهای بیشتر به لینک های زیر مراجعه کنید.
http://ofmasweblog.ofmas.ir/
http://cerodownload.cero.ir/
http://parsdanesh.sidonline.ir/
http://mefile.sellu.ir/
http://mefile.filenab.com/

مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات …
– ذخیره شده
مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی در ۲۵
صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد
و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش). همرا با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA;
توضیحات کامل در مورد متغیر; پیشینه تحقیقاتی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای …
عملکرد جنسی و اختلالات جنسی – مبانی نظری و پیشینه تحقیق
– ذخیره شده
صبا. همنشین پادشاه همچون شیر سوار است ، حسرت سوارى او خورند و خود بهتر داند که در
چه کار است . [نهج البلاغه]. مبانی نظری و پیشینه تحقیق. نظریه های تمایلات جنسی،
عملکرد جنسی و اختلالات جنسی. سه شنبه 96 فروردین 29 , ساعت 1:6 عصر …
فروش دانلودی مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد …

فروش دانلودی مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات
جنسی.
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق اختلالات عملکرد جنسی در روابط …
– ذخیره شده
دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق دانلود مبانی نظری و پیشینه نظری اختلالات
عملکرد جنسی در روابط زناشویی در 31 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و
پرینت … نژاد، فرهنگ، مذهب و پیشینه‌ی اجتماعی‌ بیمار باید در‌ فرایند‌ تشخیص‌ باید
مورد توجه قرار داد، زیرا هـریک مـی‌توانند تأثیر مهمی بر میل و یا انتظارات جنسی‌ او‌
داشته …
پیش بینی کیفیت روابط جنسی بر اساس هوش … – دانشنامه زن مسلمان
– ذخیره شده – مشابه
16 جولای 2016 … هدف از پژوهش حاضرپیش بینی کیفیت رابطه جنسی زناشوئی بر اساس هوش هیجانی و
اهمال کاری زناشوئی بود.جامعه آماری … -9 آیا هوش هیجانی قادر به پیش بینی ابعاد
کیفیت رابطه جنسی )میل ،اجازه ،رضایت(می باشد؟ … 21 فصل دوم مبانی نظری 25 این
فصل در دو بخش پیشینه نظری و تحقیقات انجام شده، تنظیو شده است.
پیش بینی کیفیت روابط جنسی بر اساس هوش هیجانی و اهمال کاری …
– ذخیره شده – مشابه
أ دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی پایان نامه برای
دریافت کارشناسی ارشد (M.A) در رشته روانشناسی عمومی عنوان: پیش بینی کیفیت
روابط جنسی بر اساس هوش هیجانی و اهمال کاری زناشویی استاد راهنما: دکتر نادره
سهرابی استاد مشاور: دکتر سیامک سامانی نگارنده: هاجرجاهدپری 2931-39 أ ب تقدیم به

نظریه های رضایت جنسی – دانشنامه روانشناسی مردمی
– ذخیره شده – مشابه
اولین کتابی که در مورد مطالعه ی علمی تمایلات و رفتار جنسی به چاپ رسید کتاب “
آسیب های روانی جنسی” تألیف ریچارد ون کرافت ابینگ، روانپزشک مشهور آلمانی بود
… در عصر ما بینش جنسی در حد مبالغه آمیزی مطرح شده است که یونگ آنرا به عنوان
نشانه ی یکی از اختلالات روانی عصر ما می داند و اساساً بیان می کنند که این نشانه ی آن
است …
langdata/fas.wordlist at master · tesseract-ocr/langdata · GitHub
– مشابه
24 ژوئن 2015 … اساسی. دريافت. کارشناسی. نامیده. بالاترین. استخدام. فضای. رودخانه. نقاشی. تک.
کنیم. رویدادها. شیراز. خواننده. مبارزه. سونی. فیلمهای. بعدها. اختیار. جنسی. نحوه …..
پژوهشی. محبوب. سهام. انگلیس. میگوید. حس. دروس. مقابله. يعني. متحد. آسیب. فرزندان
. کانال. استقبال. اينجا. علیرضا. میکند،. كنترل. گالري. اينترنتي.
پايان نامه هاي دفاع شده – پرديس البرز دانشگاه تهران
– مشابه
دکتر محسن نظري, بررسي تأثير ارزشهاي تجملي و تجربيات بر عوامل رفتاري و
تمايل به تبليغات دهان به دهان و پرداخت بيشتر مشتريان, مديريت بازرگاني گرايش
…… دکتر محمد رضا محمدي, بررسي افسردگي،حمايت اجتماعي و كيفيت زندگي افراد
داراي اختلال هويت جنسي بعد از عمل تغيير جنسيت, روانشناسي باليني, کارشناسي
ارشد …
[XLS] Sheet1 – دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر
– مشابه
561, مبانی نظری و عملی پژوهش در علوم انسانی و اجتماعی, کلت،مری, ترجمه حیدر محمدی
باغملایی, دانشگاه آزاد اسلامی(بروجرد) …. 702, اختلالات اضطرابی (آموزش کنترل و
درمان) اختلالات اضطرابی, کینرلی، هلن, ترجمه سیروس مبینی, رشد …… 1624,
تمایلات و رفتارهای جنسی طبیعی و غیرطبیعی انسان, اوحدی، بهنام، ۱۳۵۲ -, صادق
هدایت.
مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت زناشویی و عملکرد جنسی ( فصل …
– ذخیره شده
مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت زناشویی و عملکرد جنسی ( فصل دوم پایان نامه
) در 83 صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc. توضیحات: فصل دوم پایان نامه
کارشناسی ارشد (پیشینه ی پژوهش). همرا با منبع نویسی درون متنی فارسی و
انگلیسی کامل به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه. توضیحات نظری در مورد
متغیر و همچنین …
بررسی رابطه ابعاد اجتماعی- فرهنگی و خانوادگی با ادراک از هویت جنسی …
– ذخیره شده
بررسی رابطه ابعاد اجتماعی- فرهنگی و خانوادگی با ادراک از هویت جنسی قبل و بعد از
عمل جراحی در افراد دارای اختلال هویت جنسی مورد مطالعه در استان اردبیل. مقاله 2، دوره 8،
شماره 29، زمستان 1394، صفحه 21-38 XML اصل مقاله (1064 K). نوع مقاله: علمی
پژوهشی. چکیده. هدف تحقیق حاضر بررسی رابطه ابعاد اجتماعی- فرهنگی و خانوادگی
با …
اختلالات جنسی از نگاه مشاوره روانشناسی صبح امید آریا – مشاوره …
– ذخیره شده
10 ژوئن 2017 … جنسیت در مقاله اختلالات جنسی از نگاه مشاوره روانشناسی صبح امید آریا. جنسیت یک
فرد تحت تاثیر همه چیز در دامنه ی اندام جنسی, هورمونها, تمایل جنسی بنیادی تا پاسخ
جنسی, هویت جنسی و تصویر بدنی یک فرد است. عوامل زیستی, روانی, اجتماعی درگیر
در پاسخ به محرک های جنسی به صورت تعاملی و همگام با هم در یک …
[PDF] ﭼﮑﯿﺪه واژﮔﺎن ﮐﻠﯿﺪي – پرتال جامع علوم انسانی
– ذخیره شده – مشابه
ﺑﺮرﺳﯽ و ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﺴﯿﺎر دارد . ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﻈﺮﯾﻪ ﻓﻤﯿﻨﯿﺴﺘﯽ. ” ﻓﻤﯿﻨﯿﺴﺖ ﻫﺎ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ ﮐﻪ رﺿﺎﯾﺖ ﺟﻨﺴﯽ
ﺑﺮاي ﻫﺮ دو ﻃﺮف راﺑﻄﻪ اﻫﻤﯿﺖ دارد و ﺗﺒﻠﻮر اﯾﻦ ﺑﺤﺚ. در ﺗﺼﻮﯾﺮي آرﻣﺎﻧﯽ ﺧﻼﺻﻪ ﻣ. ﯽ ﺷﻮد ﮐﻪ ازدواج را
ﻧﻮﻋﯽ ﻣﺸﺎرﮐﺖ ﺟﻨﺴﯽ رﺿﺎﯾﺖ ﺑﺨﺶ ﻣﯽ داﻧﺪ . ﻓﻤﯿﻨﯿﺴﺖ ﻫﺎ ﻣﻌﺘﻘﺪﻧﺪ، ﻣﺆاﻧﺴﺖ ﺟﻨﺴﯽ ﻣﻌﻤﻮﻻً ﺑﺎ ﻣﻌﯿﺎرﻫﺎي ﻣﺮداﻧﻪ
ﺗﻌﺮﯾﻒ ﻣﯽ ﺷﻮد ﯾﻌﻨﯽ زﻧﺎن ﺑﺎﯾﺪ از. ﺗﻤﺎس دﺧﻮﻟﯽ ﻣﺮدان ﻟﺬت ﺑﺒﺮﻧﺪ و ﮔﺮﻧﻪ ﺳﺮدﻣﺰاﺟﻨﺪ . ﺳﺮدﻣﺰاﺟﯽ ﻣﻌﻤﻮﻻً ﻣﺸﮑﻞ
زن ﺑﻪ …
آمیزش جنسی در انسان – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
– ذخیره شده – مشابه
تحقیقات بعدی ویرجینیا جانسون و ویلیام مسترز نقش عمده‌ای در توسعه روش‌های درمانی
اختلال جنسی ایفا کرد. آنها توضیح روانی بهتری از عملکرد جنسیتی ارائه کرده و
روش‌های درمانی جدیدی را پیشنهاد کردند. جانسون و مسترز تأکید می‌کردند که اختلالات
جنسی مشکل هر دو شریک جنسی است و نه مشکل یکی از آنها. از این جهت معالجه هر دو نفر
را …
نظریه های صمیمیت زناشویی و صمیمیت جنسی | pico
– ذخیره شده
6 آوريل 2017 … نظریه های صمیمیت زناشویی و صمیمیت جنسی. دانلود سریع با لینک مستقیم فایل
نظریه های صمیمیت زناشویی و صمیمیت جنسی از این صفحه امکانپذیر است. فایل
دانلودی با عنوان نظریه های صمیمیت زناشویی و صمیمیت جنسی می تواند شما را در
دستیابی به مطلبی بی نظیر در رابطه با این موضوع نظریه های صمیمیت …
[PDF] ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ اﻟﮕﻮي رﻓﺘﺎر ﺟﻨﺴﻲ و ﺳﺎزﮔﺎري زوﺟﻲ زﻧﺎن ﺑ – فصلنامه علمی …
– ذخیره شده – مشابه
ﭼﻜﻴﺪه. اﻳﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﻤﻨﻈﻮر ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺑﻴﻦ اﻟﮕﻮي رﻓﺘﺎر ﺟﻨﺴﻲ و ﺳﺎزﮔﺎري زوﺟﻲ زﻧﺎن ﺑـﺎ ﺗﻮﺟـﻪ ﺑـﻪ. ﻣﺘﻐﻴﺮ
ﺗﻌﺪﻳﻞ ﻛﻨﻨﺪه ﺳﻦ. در ﻛﺎرﻛﻨﺎن زن ﺑﻬﺪاﺷﺖ و درﻣﺎن ﺻﻨﻌﺖ ﻧﻔﺖ ﮔﭽﺴﺎران ﻣـﻲ ﺑﺎﺷـﺪ . ﺣﺠـﻢ. ﻧﻤﻮﻧﻪ اﻳﻦ. ﭘﮋوﻫﺶ …
ﭘﺬﻳﺮش ﻗﺮار ﮔﺮﻓﺘﻨﻮ ﻟﺬت ﻣﺘﻘﺎﺑﻞ، ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻛﻨﻨﺪه ﻏﺮﻳﺰه ﺟﻨﺴﻲ اﺳﺖ و. ﻛﺎﻫﺶ اﺣﺴﺎس ﻋﺸﻖ و. ﺻﻤﻴﻤ. ﻴﺖ و. ﭘﺬﻳﺮش،
ﺗﻀﻌﻴﻒ. ﻛﻨﻨﺪه آن اﺳﺖ. (. Translated by: Gharachedaghi, 1993; Beck, 1988. ) ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈﺮي.
پیش¬بینی سازگاری زناشویی توسط رضایت جنسی و باورهای ارتباطی …
– ذخیره شده
هدف از این پژوهش بررسی اثر پیشبینیکننده باورهای ارتباطی ناکارآمد و رضایت
جنسی بر سازگاری زناشویی در افراد تحت درمان با متادون، اثر پیشبینیکننده
مدتزمان … 2-10- پیشینه نظری.. 43. 2-10-1- عوامل مؤثر بر سازگاری و ناسازگاری
زناشویی.. 49. 2-10-2- نظریه مبادله در خصوص کیفیت رابطه. 51. 2-10-3- پیشآیندها
و سبکهای …
— (332) – دانلود پروژه-پایان نامه ارشد
– ذخیره شده
مقایسه سبک های والدینی،کیفیت زندگی و ابعاد شخصیت سرشت ومنش در افراد مبتلا
به اختلال هویت جنسی و افراد بهنجار … تعریف نظری اختلال هویت جنسی11 ……
کارکرد اجتماعی، شغلی یا سایر زمینه های مهم وجود داشته باشد (انجمن روانپزشکان
آمریکا،2013). فصل دوم: مروری بر ادبیات و پیشینه پژوهش مبانی نظری شیوه های
فرزند پروری
ستاد مبارزه با مواد مخدر – اختلالات جنسي، مهم‌ترین پيامد مصرف شیشه است
– ذخیره شده
8 ا کتبر 2017 … يك پژوهشگر حوزه اعتياد اختلالات جنسی را مهم‌ترین پيامد مصرف شیشه خواند و گفت:
اختلالات جنسي موجود در معتادان تفاوت عمده‌اي با افراد عادي جامعه ندارد ولي … مشكلات
جنسي به مصرف مواد مخدر روي مي‌آورند، افزود: مصرف مواد محرک مثل شیشه در روزهای
ابتدايي و به صورت کوتاه مدت، اثرات مثبتی را بر روي تمايل جنسی …
روانشناسی | کانون نور | مقاله ،پایان نامه ، پروژه کارآموزی،کارآفرینی و …
– ذخیره شده
مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی · مبانی
نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی. دانلود مبانی
نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی دسته:
پیشینه متغیر های روانشناسی بازدید: 1 بار فرمت فایل: doc حجم فایل: 32 … ادامه
مطلب.
[PDF] ﻪ زﻧﺎن ﺑﺎردار و ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺆﺛﺮ ﺑﺮ آن ﺧﺸﻮﻧﺖ ﺧﺎﻧﮕﯽ ﻋﻠﯿ (ﻣﻮرد
– ذخیره شده – مشابه
14 آوريل 2015 … ﺑﺎرداري ﻧﺎﺧﻮاﺳﺘﻪ داﺷﺘﻨﺪ و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ آﻧﺎن. اﺧﺘﻼل ﻋﻤﻠﮑﺮد ﺟﻨﺴﯽ، راﺑﻄﻪ. ي. ﺟﻨﺴﯽ ﻣﻘﻌﺪي و راﺑﻄﻪ. ي. ﺟﻨﺴﯽ
دﻫﺎﻧﯽ ﻣﺸﺎﻫﺪه ﺷﺪه ﺑﻮد. -. ﺑﺎﻫﺮي، ﺿﯿﺎﯾﯽ و ﺿﯿﻐﻤﯽ. ﻣﺤﻤﺪي. (. 1391. )، در ﺗﺤﻘﯿﻘﯽ ﺗﺄﺛﯿﺮ ﺧﺸﻮﻧﺖ …. ﻣﺒﺎﻧﯽ
ﻧﻈﺮي ﭘﮋوﻫﺶ. ﻧﻈﺮ ﺑﻪ اﯾﻨﮑﻪ ﺧﺸﻮﻧﺖ ﻋﻠﯿﻪ زﻧﺎن در ﺧﺎﻧﻮاده ﻣﺴﺌﻠﻪ. اي اﺳﺖ ﺟﻬﺎﻧﯽ، ﺑﺎزﺗﺎب آزار زﻧﺎن در. ﺟﺎﻣﻌﻪ.
ي ﺑﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ ﻧﯿﺰ وﺳﯿﻊ ﺑﻮده اﺳﺖ. در ﭼﻬﺎرﻣﯿﻦ ﮐﻨﻔﺮاﻧﺲ ﺣﻘﻮق ﺑﺸﺮ در وﯾﻦ. (. 1997. ،).
ناتوانی جنسی در زنان – فرهنگسرای خانواده
– ذخیره شده
20 فوریه 2015 … ناتوانی جنسی در زنان دلالت بر مشکلات مزمن یا عود کننده در مصاف با یک یا بیشتر
از پاسخ های جنسی می باشد. آنچه که شما تجربه می … اختلالات انگیختگی جنسی:
تمایل شما به عمل جنسی ممکن است دست نخورده باشد، اما شما توانایی برانگیخته شدن
یا نگهداری آن در زمان فعالیت جنسی ندارید. -اختلالات اوج لذت جنسی: شما …
بررسی تأثیر آموزش شناختی رفتاری بر دانش، نگرش و اعتماد به نفس …
– ذخیره شده
بررسي تأثير آموزش شناختي رفتاري بر دانش، نگرش و اعتماد به نفس جنسي زنان
شيراز تمايلات جنسي پديده اي است كه اهميت به آن امري واقع بينانه و ناديده انگاشتن آن
. … برخورداری از جسم سالم و روان آرام باعث سیر طبیعی روابط جنسی در زندگی خواهد
شد و مشکلات طبی و مشغولیت های ذهنی و عاطفی عملکرد طبیعی جنسی را مختل می سازد

مشکلات جنسی – سایت روانشناس بالینی دکتر شهرزاد جهانگیری
– ذخیره شده
عوامل زیست شناختی، شناختی، هیجانی، اجتماعی در ترکیب با یکدیگر رفتار جنسی
را تحت تأثیر قرار می دهند و گاهی اختلال در یک یا ترکیبی از این عوامل، فرد را به …
این علم به مطالعه و بررسی خانواده های با عملکرد سالم و ناسالم از دیدگاه‌های مختلف
نظریه‌پردازان این رشته و آشنا ساختن مشتاقان آن با مبانی نظری و فنون کار با خانواده‌ها

تتبعی بر مسئولیت کیفری منحرفین جنسی در پرتو نظریات جرم …
– ذخیره شده – مشابه
در این مقاله در صدد خواهیم بود که تأثیر نظریات جرم شناسی را بر مسئولیت کیفری
منحرفین جنسی مورد تحلیل و بررسی قراردهیم. … قبیل: کمبود تمایل جنسی، تنفّر
جنسی، اختلال در تحریک جنس ی و ارگاسم، دیسپارونیا 17 ، واژنیسم 18 و غیره می
باشد 19 . اختلالات …. مجرمانه، پیشینه ای دراز و ریشه در نظریات فلسفی باستان دارد
34 .
[DOC] مبحث اول: عوامل بروز جرايم جنسي به عنف و راههاي پيشگيري از آن
– ذخیره شده
2- اختلالات جنسي 8. 2-1- اختلال عملکرد جنسي 9. 2-2- اختلالات رفتاري جنسي (
پارافيليا) 10. گفتار دوم : عوامل اجتماعي و فرهنگي (غير مستقيم) 11. 1- ناهنجاري هاي
…. اما ما در بررسي علل وقوع تعرضات جنسي با مفروض گرفتن تأثير جدي تمايلات
جنسي ابتدا به بررسي نقش عوامل فردي يا شخصي پرداخته و سپس عوامل بيروني يا …
دانلود فایل مبانی و پیشینه نظری رضایت زناشویی (فصل 2) – بنر فایل
– ذخیره شده
15 مه 2017 … مبانی نظری و پیشینه پژوهش رضایت زناشویی در 19 صفحه ورد قابل ویرایش با
فرمت doc …. تمايلات، كششها و كيفيت زندگي جنسي انسان به اندازه ي اصل زيستن،
پربار و پيچيده است. فعاليت جنسي … مبانی نظری و پیشینه پژوهش تعهد شغلی (
فصل …. و پیشینه تحقیق رضایت زناشویی و عملکرد جنسی ( فصل دوم …
انحرافات جنسی ( پارافیلیا ) – نخبگان جوان
– ذخیره شده
ترانس وستیت ها ندرتاً وقتی آشکارا مرد هستند و لباس زنانی را پوشیده اند ممکن است
به جرم بر هم زدن آرامش دستگیر شوند، ولی دستگیر شدن در اختالات هویت جنسی
شایعتر است. میل جنسی به حیوانات بعنوان یک پارافیلیای واقعی نادر است. یادگار
خواهی معمولاً همیشه در مردان دیده می شود، در بیش از 5% منحرفین جنسی، اختلال بیش از
سن 18 …
تمامی مطالب | روانشناسی پیمان Payman Psychology
– ذخیره شده
انواع اختلالات جنسی · اختلالات مهم جنسی · درمان ناکارآمدی جنسی · کژکاری و اختلال ·
هویت جنسی · جهت گیری · تمایل جنسی · نقش جنسی · عملکرد جنسی · درمان کژکاری ·
خودارضایی · روانشناسی خودارضایی · انحراف جنسی · انواع انحراف جنسی · Libido-انرژی
روانی-جنسی · اعتیاد و تكانش · آمفتامین- شیشه · اختلال انفجار ادوارى · اعتیاد به مواد

مفاهیم و کلیات تربیت جنسی – راسخون
– ذخیره شده – مشابه
26 ا کتبر 2012 … لذا اگر روابط جنسی میان اعضای جامعه، ناسالم ایجاد گردد، به صورت مستقیم و
غیرمستقیم، به فرایند تربیت مؤمنان، آسیب می رساند. در این نوشتار، مسئله تربیت
جنسی را از دیدگاه اسلام، پی خواهیم گرفت. همان گونه که از نام این پژوهش پیداست. این
بحث، از دو بخش «جنسیت» و «تربیت» تشکیل شده است. بیش از هر چیز …
عناوین و موضوعات پیشنهادی برای پژوهش در حوزه زن و خانواده
– ذخیره شده – مشابه
در همین راستا کارگروه مطالعات زنان و خانواده، شورای تخصصی تحول و ارتقای علوم
انسانی، موضوعات و محورهای زیر را جهت تدوین مقاله، پایان نامه و طرح های پژوهشی ….
مبناي نظري اسلام در سياست جنايي زن; مدل سياست جنايي زن در اسلام; مسائل اخلاقي در
خانواده هاي(تك والد- ازدواج دوم- همسران آسيب ديده); مسائل حقوقي ناشي از مشکلات جنسي
زوجين …
دانلود رایگان پروپوزال آماده روانشناسی
– ذخیره شده
نتایج تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که زوج درمانی شناختی رفتاری موجب بهبود
اختلال استرس پس از سانحه شده است و نتایج درمان بعد از 3 ماه پیگیری حفظ شدند.
هویر ، یوهمان ، رامبو و جاکوبو (2009)پژوهشی با هدف کاهش عملکرد جنسی با کاربرد
درمن شناختی و رفتاری انجام دادند. نمونه از 451 بیمار تحت درمان در یک درمانگاه از
بیمارستان …
تحقیق رویکردهای نظری به تصویر بدنی و علت های نارضایتی بدنی و …
– ذخیره شده
پیشینه تحقیق رویکردهای نظری به تصویر بدنی و علت های نارضایتی بدنی و انواع
اختلالات مربوط به خوردن و عوارض ناشی از آن دارای ۶۵ صفحه می باشد فایل پیشینه ….
به خاطر شیوع شیء انگاری جنسی در فرهنگ آمریکا زنان به این سمت می روند که به بدن
خود به عنوان یک شی بنگرند که بیش از هر چیز بر مبنای ظاهر فیزیکی ارزش گذاری …
بررسی اثرات نظریه لیبرالیسم در حوزه خانواده – ديگران – khamenei.ir
– ذخیره شده – مشابه
14 نوامبر 2012 … روش جمع‌آوری اطلاعات در این پژوهش، روش اسنادی است که با روش تحلیلی- توصیفی
تفسیر شده‌اند. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد که از حوزه‌هایی که لیبرالیسم به افراد
اجازه تصمیم‌گیری مستقل می‌دهد، حوزه روابط جنسی و تولیدمثل است. در حوزه روابط
جنسی، لیبرالیسم با به رسمیت شناختن هم‌خانگی، همجنس‌بازی، روابط آزاد …
شناسان ؛ آموزش جنسی در مدارس
– ذخیره شده – مشابه
در پژوهش حاضر، موضوع اساسی و مهم آموزش جنسی در مدارس، همراه با چالش های پیش روی آن
مورد توجه قرار گرفته؛ هر چند با توجه به ابعاد بحث انگیز موضوع و نیاز به حساسیت
و …. به گفته وی، «ماری آن دگت» در مقدمه ای که بر کتاب آموزش روابط جنسی(4) نوشته
است، پیشینه آموزش جنسی را تا سال 1978 دقیقا بیان و آثار نویسندگانی از قبیل …
پایان نامه بررسی عوامل موثر بر ناسازگار‌ی خانوادگی زوجین
– ذخیره شده – مشابه
مبانی نظری الف: نظریه‌های جامعه‌شناسی خانواده نظریه مبادله نظریه توسعه خانواده نظریه
نظام‌ها نظری نقش‌ها نظریه شبکه‌ای ب: نظریات آسیب‌شناسی یا انحرافات نظریه آنومی
ساخت اجتماعی و آنومی رضایت جنسی ویژگی فعالیت جنسی بهنجار یا عادی اختلال‌های
میل جنسی عوامل موثر بر ناسازگاری خانوادگی زوجین عوامل اجتماعی موثر در ناسازگاری

[DOC] حل مسأله – پروژه بیست – پروژه ، مقاله ، پایان نامه ، برنامه نویسی
– مشابه
متغیر های پژوهش 12. تعریف نظری و عملیاتی واژه های اصلی پژوهش 12. شخصیت 12.
سبک های حل مسأله 13. پرخاشگری 13. جمع بندی 14. فصل دوم: مبانی نظری و …. تأثیر
مشکلات رفتاری بر عملکرد تحصیلی و اجتماعی و هم چنین بررسی عواملی چون جنسیت
، ویژگی های شخصیتی و اجتماعی و اقتصادی و عوامل شناختی در بروز اختلال های …
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت :: دهه شصت …
– ذخیره شده
مبانی نظری و پیشینه پژوهش درباره اعتیاد به اینترنت مبانی نظری و پیشینه
پژوهش در بار ه ی اعتیاد به اینترنت دسته بندی علوم انسانی فرمت فایل docx … … به
مثابه یک رسانه تصویری و نوشتاری، ناتوانی های موجود در محیط واقعی افراد را برای
تقویت و اشباع انگیزه های جنسی جبران کند. به مثابه یک رسانه جمعی نوشتاری بدون
مواجهه …
دانلود پایان نامه آسيب‌شناسي انحرافات جنسي نوجوانان و جوانان
– ذخیره شده – مشابه
19 دسامبر 2014 … موضوع تحقیق حاضر «پیامدهای انحرافات جنسی در نوجوان و جوان» و دارای ماهیتی
اجتماعی و تربیتی می‌باشد. پژوهش حاضر با جمع‌آوری اطلاعات از طریق مراجعه به آیات و
روایات و کتب تفسیری، روان‌شناسی و جامعه‌شناسی به روشی توصیفی تحلیلی به
رشته نگارش درآمده است. از آنجایی که قشر عظیمی از جمعیت کشور ما را …
دانلود رایگان انواع مبانی نظری برای فصل دوم پایان نامه … – ایران پژوهش
– ذخیره شده
دانلود رایگان انواع مبانی نظری برای فصل دوم پایان نامه روانشناسی. هر موضوع پایان
نامه چند متغیر مهم و کلیدی دارد. در نوشتن بخشی از پروپوزال تبیین این متغیرها از
ضروریات است. در فصل دوم پایان نامه تحت عنوان چارچوب و مبانی نظری تحقیق یا
پژوهش، لازم است هر یک از این متغیرها به طور کامل و با استناد به منابع معتبر
تبیین شود.
شخصیت کودکان بی سرپرست و بد سرپرست – سایت علمی آموزشی …
– ذخیره شده
مبانی نظری اختلال نافرمانی مقابله. 18/01/1396. پیشینه پایان نامه. 0. اختلال
نافرمان مقابله‌ای(Oppositional defient disorder) اختلال رفتاری در دوران کودکی است
که کودک … همچنین نتایج پژوهش دوناهو و همکاران (2012)، نشان داده است که بی‌ثباتی
رابطه با پدر و مادر در دوران اولیه کودکی، با رفتارهای جنسی و افسردگی عمده در دوران
نوجوانی …
پیشنهادهای پژوهش رشته علوم تربیتی
– ذخیره شده – مشابه
11 جولای 2015 … پیشنهاد می‌شود بر اساس نتایج این پژوهش، پرسشنامه‌ای تهیه شود و وضعیت عملکرد
سایر مراکز پژوهشی ارزیابی گردد. …… 2-از آنجايي كه‌یافته‌ها بيانگر عدم تخصص
مربيان تربيتي و معلمان در زمينه‌ی تربيت جنسي دانش آموزان بود، لازم است دوره هاي
ضمن خدمت براي معلمان در اين زمينه برگزار گردد در همين زمينه رؤوف(1371) …
شبکه هاي ماهواره اي و تغيير در کارکردهاي خانواده – دانشکده صدا و سیما قم
– ذخیره شده – مشابه
16 جولای 2014 … علت اصلي بسياري بيماري ها و اختلالات جنسي در افراد، فراگيري و اجراي رفتارهاي
نامتعارف جنسي و اختلالات رفتار جنسي است که در اثر الگوبرداري از برنامه هاي ماهواره
مي باشد. به اين صورت که اين برنامه ها، انواع توقعات جنسي را در بينندگان خود ايجاد
مي کنند که براي ارضاي آن ها حاضر مي شوند هر نوع انحرافي را مرتکب …
[PDF] آن ﺑﺎ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﻋﻮاﻣﻞ و زﻧﺎن در ﺟﻨﺴﻲ ﻋﻤﻠﻜﺮد اﺧﺘﻼﻻت ﺷﻴﻮع ﺑﺮ
– ذخیره شده – مشابه
ﻣﻘﺎﻟﻪ ﭘﮋوﻫﺸﻲ. ﻣﻘﺪﻣﻪ. ﻋﻤﻠﻜﺮد. ﺟﻨﺴﻲ،. ﺑﺨﺸﻲ. از. زﻧﺪﮔﻲ. و. رﻓﺘﺎر. اﻧﺴـﺎﻧﻲ. اﺳﺖ. و. ﭼﻨﺎن. ﺑﺎ. ﺷﺨﺼﻴﺖ. ﻓﺮد. در
. ﻫﻢ. آﻣﻴﺨﺘـﻪ. اﺳـﺖ. ﻛﻪ. ﺻﺤﺒﺖ. از. آن. ﺑﻪ. ﻋﻨﻮان. ﭘﺪﻳﺪه. اي. ﻣﺴـﺘﻘﻞ،. ﻏﻴـﺮ. ﻣﻤﻜﻦ. ﺑﻪ. ﻧﻈﺮ. ﻣﻲ. رﺳـﺪ .
ﺗﻤـﺎﻳﻼت. ﺟﻨﺴـﻲ. ﻫﻤـﻮاره. ﻣﺮﻛﺰ. ﺗﻮﺟﻪ،. ﻋﻼﻗﻪ. و. ﻛﻨﺠﻜﺎوي. ﺑﺸـﺮ. ﺑـﻮده. و. ﺗـﺄﺛﻴﺮ. ﻏﻴﺮ. ﻗﺎﺑﻞ. اﻧﻜﺎري. ﺑﺮ. ﻛﻴﻔﻴﺖ
. زﻧـﺪﮔﻲ. ﻓـﺮد. و. ﺷـﺮﻳﻚ. ﺟﻨﺴﻲ. او. دارد . اﻳﻦ. اﻣﺮ. ﺑﺎﻋﺚ. ﺷﺪه. ﻛـﻪ. در. ﻣﺒﺎﺣـﺚ. ﻣﺮﺑﻮط. ﺑﻪ. اﺧﺘﻼﻻت.
رواﻧﭙﺰﺷﻜﻲ.
[PDF] اختلال عملكرد جنسی و برخی عوامل مرتبط با آن در زنان مراجعه كننده به مرا
– ذخیره شده – مشابه
ﺗﻮاﻧﺪ ﻧﺎرﺳﺎﻳﻲ ﻛﻨﺸﻲ ﺟﻨﺴﻲ را. ﺑﻪ ﻫﻤﺮاه داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ . ﻟﺬا. اﻳﻦ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳﻲ ﺑﺮﺧﻲ اﺧﺘﻼﻻت ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺟﻨﺴﻲ
و. ﻋﻮاﻣﻞ ﻣﺮﺗﺒﻂ ﺑﺎ آن در زﻧﺎن اﻧﺠﺎم ﮔﺮﻓﺖ . روش ﺑﺮرﺳﻲ. : اﻳﻦ ﭘﮋوﻫﺶ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻣﻘﻄﻌﻲ. (. ﺗﻮﺻﻴﻔﻲ …
ﺑﻴـﺸﺘﺮي ﻣـﺸﺎﻫﺪه ﺷـﺪ و اﻳـﻦ راﺑﻄـﻪ در ﺑﺮرﺳـﻲ ﺗﻤـﺎﻳﻼت ﺟﻨـﺴﻲ. ﻫﻤﺴﺮان اﻳﻦ اﻓﺮاد، ﻧﺘﺎﻳﺞ. ﻣﺸﺎﺑﻬﻲ را ﻧﺸﺎن داد. )
001/0= p .(90/3 %. از زﻧﺎﻧﻲ ﻛﻪ از رواﺑﻂ ﺟﻨﺴﻲ ﺧﻮد رﺿﺎﻳﺖ ﻧﺪاﺷﺘﻨﺪ،. دﭼﺎر اﺧﺘﻼل. ﻋﻤﻠﻜﺮد ﺟﻨﺴﻲ ﺑﻮدﻧﺪ.
) …
کاملترین فایل مبانی نظری و پیشینه پژوهش عملکرد و رضایت جنسی …
– ذخیره شده
2 ا کتبر 2017 … دانلود (مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی)
سخن روز: پنیر پفک اغلب فاسد و گندیده تاریخ مصرف گذشته می باشد با سلام،
محصول دانلودی (مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و
اختلالات جنسی) آماده ارائه به پژوهندگان عزیز میباشد.با کلیک روی دکمه.
دانلود پرسشنامه شاخص عملکرد جنسی زنان FSFI -کامل و جامع – سده دانلود
– ذخیره شده
15 ا کتبر 2017 … شما به صفحه اختصاصی پروپوزال بررسی تأثیر آموزش مثبت اندیشی بر صمیمیت،
رضایت و عملکرد جنسی زنان خانه دار وارد شده اید.برای مشاهده توضیحات کامل روی دکمه
ادامه… خرید فایل( مبانی نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و
اختلالات جنسی) ما اولین نیستیم ولی بی شک برترین هستیم مدیریت …
دانلود فایل ( پرسشنامۀ اندکس بین المللی عملکرد نعوظی (IIEF …
– ذخیره شده
16 ا کتبر 2017 … به صفحه دانلود فایل(پرسشنامۀ اندکس بین المللی عملکرد نعوظی (IIEF) پرسشنامه
عملکرد جنسی مردان)خوش آمدید برای دانلود به ادامه مطلب بروید. … خرید فایل( مبانی
نظری و پیشینه پژوهش تمایلات جنسی، عملکرد جنسی و اختلالات جنسی) ما اولین
نیستیم ولی بی شک برترین هستیم مدیریت سایت آرزوی لحظاتی پر از …
برگ خزان
– ذخیره شده
دانلود فایل کامل پرسشنامه خلاقیت دکتر سلطانی · دانلود مقاله زندگینامه موتزارت –
کامل و جامع · فایل پیشینه پژوهش و مبانی نظری تفکر انتقادی (فصل دو) · دانلود
سمینار نساجی کاربردهای پزشکی الیاف نانو -کامل و جامع · خرید آنلاین پایان نامه
بررسی نحوه گذراندن اوقات فراغت · دانلود مقاله انشا و انشا نویسی دانش آموزان -کامل و
جامع · دانلود …
فروشگاه فایل دانشگاهی

فایل دانلودی با عنوان ((مبانی نظری و پیشینه پژوهش عزت نفس جنسی ( فصل دوم
پایان نامه ))) می تواند شما را در جهت رسیدن به اهداف تحقیقاتتان یاری … مبانی نظری و
پیشینه پژوهش … در 17 صفحه در … توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (
پیشینه و مبانی نظری پژوهش) خرید آنلاین مبانی نظری و پیشینه پژوهش اختلال های
تنظیم …
مبانی نظری روابط زناشویی، صمیمیت زناشویی، رضایت زناشویی و …
– ذخیره شده
12 ا کتبر 2017 … مبانی نظری روابط زناشویی، صمیمیت زناشویی، رضایت زناشویی و عملکرد جنسی در
بین زوجین،. توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری
پژوهش). همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه.
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر. پیشینه داخلی و خارجی در مورد …
پایان نامه رابطه بین مؤلفه‌های جنسی و مهارت‌های ارتباطی با رضایت …
– ذخیره شده
پایان نامه رابطه بین مؤلفه‌های جنسی و مهارت‌های ارتباطی با رضایت زناشویی در زنان
متأهل شهر گچساران پایان نامه برای دریافت درجه کارشناسی ارشد(M.A.) گرایش : عمومی
رابطه … نتایج این تحقیق می تواند به مبانی نظری و غنای علم روان شناسی و مشاوره
کمک قابل توجهی بنماید و در عمل نتایج می تواند در کلینیک های مشاوره ازدواج و خانواده
مورد …
تحقیق سازگاری جنسی در زناشویی | کار دانشجویی
– ذخیره شده
13 سپتامبر 2017 … پیش از آن که به طور گذرا به کارکردها و پاسخ ها ویژه جنسی زن و مرد بپردازم لازم می
دانم توه خوانندگان را به آمار و ارقام مرتبط با مشکلات و اختلالات جنسی شایع … دوم
تحقیق) مبانی نظری و پیشینه تحقیق سازگاری (فصل دوم تحقیق) توضیحات: فصل
دوم مقاله کارشناسی ارشد و دکترا (پیشینه و مبانی نظری پژوهش) همرا با …
دانلود کامل مبانی نظری پژوهش بزهکاری نوجوانان – فروشگاه شبکه فایل
– ذخیره شده
18 ا کتبر 2017 … مبانی نظری پژوهش بزهکاری نوجوانان. در 19 صفحه word قابل ویرایش با فرمت doc.
دارای منابع داخلی و خارجی. منابع درون متنی. جدیدترین منابع موجود مربوط به سالهای
1392 و منابع خارجی 2009. 7 صفحه مبانی نظری و بقیه منابع. بخشهایی مختلف از متن
: بزهکاری نوجوانان. مفاهیم بزهکاری. تعریف بزه. در لغت نامه دهخدا …
اثربخشی آموزش بهبود نگرش ها و انتظارات جنسی بر صمیمیت و تعهد …
– ذخیره شده
8 آوريل 2017 … 1-2 اهمیت و ارزش پژوهش… 11. 1-3 اهداف پژوهش… 13. 1-4 فرضیههای پژوهش… 14. 1-5
تعریف نظری و عملیاتی اصطلاحات… 14. فصل دوم: مبانی نظری و بازنگری پیشینه
پژوهش. مقدمه… 19. 2-1 قسمت اول: تعهد زناشویی… 19. 2-1-1 ماهیت و مفهوم تعهد
زناشویی… 19. 2-1-2 ابعاد تعهد زناشویی… 23. 2-1-2-1 تعهد شخصی… 24.
[PDF] PDF: مبانی و پیشینه نظری اختلال اضطراب اجتماعی (فصل دو) | OODL
– ذخیره شده
1 جولای 2017 … ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت: ﻓﺼﻞ دوم ﭘﺎﯾﺎن ﻧﺎﻣﻪ ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽ ارﺷﺪ (ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ و ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی ﭘﮋوﻫﺶ). ﺗﻮﺿﯿﺤﺎت ﻧﻈﺮی … ﻗﺴﻤﺘﻬﺎﯾﯽ
از ﻣﺘﻦ ﻣﺒﺎﻧﯽ ﻧﻈﺮی و ﭘﯿﺸﯿﻨﻪ. اﺧﺘﻼل اﺿﻄﺮاب اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ. وﯾﮋﮔﯽ ﻫﺎی ﺗﺸﺨﯿﺼﯽ. وﯾﮋﮔﯽ اﺻﻠﯽ اﺧﺘﻼل اﺿﻄﺮاب
اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ، ﺗﺮس ﯾﺎ اﺿﻄﺮاب ﻣﺤﺴﻮس ﯾﺎ ﺷﺪﯾﺪ از ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﻫﺎی اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ. در آﻧﻬﺎ ﻣﻤﮑﻦ …. ﮐﺎو راﺳﺖ آﺋﯿﻦ
در ﺟﺴﺘﺠﻮی ﺗﻌﺎرﺿﺎت ﻣﺮﺑﻮط ﺑﻪ ﺗﻤﺎﯾﻞ ﺟﻨﺴﯽ و ﭘﺮﺧﺎﺷﮕﺮی اﺳﺖ. در ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ روان …
زن | دانلود تحقیق – مقاله-پژوهش ارشد

29 جولای 2017 … فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق 2-1- مقدمه. …… اما اگر تمایلات جنسی زوج،
نیاز دو طرف را برطرف کند، احساس سعادت در روابط به وجو میآید. (نظری، 1385). یکی
از هدفهای ازدواج پاسخگویی به نیازهای جنسی است. متأسفانه برخی از افراد به دلایل
گوناگونی دچار ناتواناییهای جنسی و سرد مزاجی هستند و قادر به ارضای …

نوشته شده توسط ofmas

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


حق نشر © انتشار نوشته هاي اين وبگاه در سايت ها و نشريات تنها با ذکر نام و درج لينک مجاز است.
اجرا شده توسطهمسپار